Начало
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в too good for you
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Zombie infectioN всичко е позволено

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 76
Join date : 27.06.2009
Age : 32
Местожителство : belogradchik

Zombie infectioN всичко е позволено Empty
ПисанеЗаглавие: Zombie infectioN всичко е позволено   Zombie infectioN всичко е позволено I_icon_minitimeНед Юни 28, 2009 9:13 am

След като сьс собствените си очи забелязвам как някои админи навреждат на сьрвьра реших да направя 2ри зомби сьрвьр в които няма правила няма нищо от което трябва да спазвате в зомбие инфектион сьм позволил всички да правят каквото си искат админите там могат да си дават (аммо,крьв,армор,прераждат,правят зомбита немесиси и такива сякакви) ето за това го направих за да може в Зомби Воината да си е примерен и як сьрвьр както за играчите така и за мен защото не ми е приятно както и на всички други да влязат в сьрвьра да имат по 10 аммо а някои админи по 762 както сам сьм го виждал


Ако искате да правите сякакви неща вашият сьрвьр е 2good4u #5 Zombie infectioN ае радваите се !!
Върнете се в началото Go down
https://2good4u.bulgarianforum.net
awP*Smirnoff.com

awP*Smirnoff.com


Брой мнения : 43
Join date : 27.06.2009
Age : 31
Местожителство : Russe Citty

Zombie infectioN всичко е позволено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zombie infectioN всичко е позволено   Zombie infectioN всичко е позволено I_icon_minitimeНед Юни 28, 2009 1:26 pm

Sta6i nali ne se sardi6 za dnes... pale pale
Върнете се в началото Go down
rosen1998




Брой мнения : 24
Join date : 29.06.2009

Zombie infectioN всичко е позволено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zombie infectioN всичко е позволено   Zombie infectioN всичко е позволено I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 6:02 pm

lol! lol! lol! tnx admine za sarvarite v koito nqmat pravila 7es lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
_eXpr0_

_eXpr0_


Брой мнения : 7
Join date : 29.06.2009
Age : 28

Zombie infectioN всичко е позволено Empty
ПисанеЗаглавие: MixUp   Zombie infectioN всичко е позволено I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 7:07 am

ave sta6i az admin Li sam nali ti pokazah za forum ai np me Admin Arrow tongue Sleep elephant lol! flower queen cherry jocolor albino sunny Sleep confused What a Face Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
http://www.cs-silistra.ucoz.com
_eXpr0_

_eXpr0_


Брой мнения : 7
Join date : 29.06.2009
Age : 28

Zombie infectioN всичко е позволено Empty
ПисанеЗаглавие: MixUp   Zombie infectioN всичко е позволено I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 7:09 am

napravime me Admin sta6i
Върнете се в началото Go down
http://www.cs-silistra.ucoz.com
rosen1998




Брой мнения : 24
Join date : 29.06.2009

Zombie infectioN всичко е позволено Empty
ПисанеЗаглавие: admin   Zombie infectioN всичко е позволено I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 10:19 am

ei sta6i pisah ti po temata kasting za men 4akam otgovor are de kaji she me napraish li admin pls kaji
Върнете се в началото Go down
gaminG`

gaminG`


Брой мнения : 39
Join date : 27.06.2009
Age : 31
Местожителство : Плевен

Zombie infectioN всичко е позволено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zombie infectioN всичко е позволено   Zombie infectioN всичко е позволено I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 7:12 pm

моля се дано да ми се върнат правата няма да права глупости повече но само главния си знае Smile
Върнете се в началото Go down
awP*Smirnoff.com

awP*Smirnoff.com


Брой мнения : 43
Join date : 27.06.2009
Age : 31
Местожителство : Russe Citty

Zombie infectioN всичко е позволено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zombie infectioN всичко е позволено   Zombie infectioN всичко е позволено I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 8:35 pm

ti ne razbra li,nie prava nema da polu4im
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Zombie infectioN всичко е позволено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zombie infectioN всичко е позволено   Zombie infectioN всичко е позволено I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Zombie infectioN всичко е позволено
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Zombie infectioN
» Zombie WarS
» Zombie Attack

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Начало :: Важно-
Идете на: