Начало
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в too good for you
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Записването за конкурса тук

Go down 
+4
awP*Smirnoff.com
pumping
denislav0012
Admin
8 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 76
Join date : 27.06.2009
Age : 32
Местожителство : belogradchik

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeСъб Юни 27, 2009 10:12 am

Тук пишете :


ник -

години -

причина за админството ви -

УСПЕХ cheers cheers
Върнете се в началото Go down
https://2good4u.bulgarianforum.net
denislav0012




Брой мнения : 29
Join date : 27.06.2009

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: за конкурса   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeСъб Юни 27, 2009 10:50 am

ник - денислав0012

години - 12

причина поради която искам да сьм админ - изкам да стана админ защото много ме кефи изцяло двегоодчу ако неме изберат Успех на другите
Върнете се в началото Go down
pumping




Брой мнения : 1
Join date : 28.06.2009

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeНед Юни 28, 2009 9:23 am

Nick - asdfg


Godini - 13


аз искам да стана админ защото понякога играчите се нуждаят от информация как да станат админи или ако някои влезе в сървара и запоне да обижда играчите и да рекламира чужди сървъри да го банна
Върнете се в началото Go down
awP*Smirnoff.com

awP*Smirnoff.com


Брой мнения : 43
Join date : 27.06.2009
Age : 31
Местожителство : Russe Citty

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeНед Юни 28, 2009 2:09 pm

da popitam ako sym admin v zombie wars,tova otnasq li se i za noviq server - #5 zombie infection ???
Върнете се в началото Go down
BoYyYy




Брой мнения : 4
Join date : 27.06.2009
Age : 32

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 12:45 am

Смирнов това не е въпрос за тази тема Exclamation
Върнете се в началото Go down
BoYyYy




Брой мнения : 4
Join date : 27.06.2009
Age : 32

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 12:48 am

denislav0012 Ти админ Няма да станеш поради обиди над екипа на 2good4u и също така обиди над всички от клана на 2good4u
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 76
Join date : 27.06.2009
Age : 32
Местожителство : belogradchik

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: sta6ko   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 7:23 am

Чакаи бе може да си е зел пример от последния пьт кво толкова тои каза че сьжалява lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
https://2good4u.bulgarianforum.net
gaminG`

gaminG`


Брой мнения : 39
Join date : 27.06.2009
Age : 31
Местожителство : Плевен

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 8:26 am

да и пак продължава да ме псува и другите от клана 2гоод4у ..
Върнете се в началото Go down
gaminG`

gaminG`


Брой мнения : 39
Join date : 27.06.2009
Age : 31
Местожителство : Плевен

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 8:27 am

админ на 11 години ;X
Върнете се в началото Go down
awP*Smirnoff.com

awP*Smirnoff.com


Брой мнения : 43
Join date : 27.06.2009
Age : 31
Местожителство : Russe Citty

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 9:59 am

Nick: awP*Smirnoff.com
Age: 17
Reson to be admin: a be iskam da stana admin nanovo,sgre6ih i osyznah gre6kata si,a pak i mislq 4e bqh dobar admin(bez glupostite koito praeh)
Върнете се в началото Go down
.:[HellF
Гост




Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 11:15 am

Nick-.:[HellFire]:.[NS]NoEsisten

Godini-19

Prichina-Zashtoto iskam da stana admi ot malak please molqvi napravete me admin az otdavna ikskam

az nikoga ne sam obijdal nqkogo v sarvara i ovajavam klana 2go4u i izobshto si4ki klanove Very Happy afro lol!
Върнете се в началото Go down
gaminG`

gaminG`


Брой мнения : 39
Join date : 27.06.2009
Age : 31
Местожителство : Плевен

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 12:11 pm

Nick: nxS
Age: 16
Reson : Искам да стана пак админ и съжалявам за грешката вчера ше дам всичко от себе си Wink
Върнете се в началото Go down
rosen1998




Брой мнения : 24
Join date : 29.06.2009

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: .:[HellFire]:.[NS]NoEsisten   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 1:19 pm

az sam pack samo 4e oniq pat ne bqh rgnat

Nick: .:[HellFire]:.[NS]NoEsisten

Godini:19

Prichina:mnogo iskam da sam admin zashtoto mnogo sam iskal ot po malak da sam takav da davam saveti nadrugite d
da im pomagam i sega iam taq vazmojnost za toq konkur az nikoga ne sam obijdal nqkogo v sarvara i uvajava mnogo klanovete 2go4u ili nqkoi drugi
Върнете се в началото Go down
awP*Smirnoff.com

awP*Smirnoff.com


Брой мнения : 43
Join date : 27.06.2009
Age : 31
Местожителство : Russe Citty

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 9:46 pm

a be dati kaja 4estno...mai kat ne si admin po interesno da igrae6,ama gadnoto e 4e ima haker4eta,i reklamer4eta,(i lamer4eta est) koito trqbva da budat bannati a nqma nikoi online naprimer v 2good4u zm attack neska dokat nqma6e admin za 4as i ne6to vidqh 3 speed4eta...pak 4e leon4o be6e na liniq u skype da gi bann lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
BoYyYy




Брой мнения : 4
Join date : 27.06.2009
Age : 32

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 12:55 am

Смирнов ти никакъв админ не беше до колкото аз си спомням ти НЕПРЕКЪСНАТО играеше за място в топ15 ае сега моляте не на мен тия аз ти казвам престани с скапания хоок и престани да се помпаш с скапаното аммо ти ми се отваряш от там (И ПИШИ НА КИРИЛИЦА) Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
awP*Smirnoff.com

awP*Smirnoff.com


Брой мнения : 43
Join date : 27.06.2009
Age : 31
Местожителство : Russe Citty

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 6:10 am

1-nqqm kirilica,6a ma prostite
2-ela sq da vidi6 kvo praq bez ammo i bez hookove,posle prikazvai dali naistina igraq dobre samo kat pompam ammo
3-tui za topa nqma zna4enie,6tot az i da se interesuvam i dan se interesuvam ot topa pak sym tam,bez zna4enie za kakvo igraq dali za rank ili 4fun


boy4o,ne se drakam brat prosto ti obqsnqvam kak mislq,dan ma razberete pogre6no Very Happy
Върнете се в началото Go down
rosen1998




Брой мнения : 24
Join date : 29.06.2009

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 10:23 am

admine vij mi saobshtenieto az mnogo iskam d asam admin nikoga ne sam bil admin az neiskam mqsto v top 15 iskam prosto da sam dobar admin i da igraq s drugite shot v4era po4ti si4ki igraha sas speder4eta a nqmashe koi da gi bann
Върнете се в началото Go down
awP*Smirnoff.com

awP*Smirnoff.com


Брой мнения : 43
Join date : 27.06.2009
Age : 31
Местожителство : Russe Citty

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeНед Юли 05, 2009 9:00 pm

rosen1998 написа:
admine vij mi saobshtenieto az mnogo iskam d asam admin nikoga ne sam bil admin az neiskam mqsto v top 15 iskam prosto da sam dobar admin i da igraq s drugite shot v4era po4ti si4ki igraha sas speder4eta a nqmashe koi da gi bann
az pak sym v topa na zm attack i na wars i pak moga da byda admin....tfa nema zna4enie..no se pak e predimstvo da si admin na ne6to koeto moje6 da igrae6 nali a ne naprimer da si admin v zm server i dan znae6 menuto ot de sa puska???
Върнете се в началото Go down
asen




Брой мнения : 1
Join date : 06.07.2009

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 7:39 pm

ник - DeaD_xD


години - 10


причина за админството ми - искам да съм админ защото обичам зомби сървърите но тов аси е по ваша преценка Very Happy
Върнете се в началото Go down
rosen1998




Брой мнения : 24
Join date : 29.06.2009

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Admin   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeВто Юли 07, 2009 7:57 pm

Але хора кажете как теи конкурса е постоянен а пак админа по скаипа вика 4е пое4е админи неиска
што просто не си затвори тоя конкурс и кат ми треат админи да си го отвори пак пуу само вика конкурси монкурси кат не му треат пое4е админи а спре тоя конкурс апак кат му треат да си го обяви пак ааа scratch scratch scratch Mad
Върнете се в началото Go down
rosen1998




Брой мнения : 24
Join date : 29.06.2009

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeВто Юли 07, 2009 8:02 pm

але смирноф тапак аз сам на 5 място в топ 15 на зомби инфектион аи ле зако не винаги се фокаш а фуклио такав
админ които се фука е никав админ или по росто каано некадарен админ зако стар6ито не се фука и нервана не се фука само ти и фр33з Razz Razz Razz afro afro afro afro queen queen queen queen queen king king king
Върнете се в началото Go down
rosen1998




Брой мнения : 24
Join date : 29.06.2009

Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitimeВто Юли 07, 2009 8:08 pm

а и да знаеш смирноф ти си полу4и правата не зашото стар6и бе доолен от теб а заштото ти иска да ти даде 2 ри шанс не го разо4ероваи ина4е пак 6е ти отнемат правата сигорен сам
Basketball Basketball Basketball
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Записването за конкурса тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записването за конкурса тук   Записването за конкурса тук I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Записването за конкурса тук
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Конкурса ще е постоянен

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Начало :: Конкурс эа Админ-
Идете на: